IOT TüRKIYE HAKKINDA

iot türkiye hakkinda

iot türkiye hakkinda

Blog ArticleYaşadığımız dünyada bir çok kişinin birbirleri ile iletişim içinde olmalarını ve iletişimin hızını arttıran network ve hızla gelişen değişken teknolojiler aynı zamanda nesnelerin de birbirleriyle bağ kurabileceği yenilikçi bir dünyaya kapılarını açtı.

iot projeleri, günümüzde sadece mega teknolojiye sahip olan, düşünemeyeceğimiz bütçeler ile gerçekleştirilebilecek projeler olduğu sanılsa da Nesnelerin İnterneti (IoT), kısa sürede herkesin bahsedeceği ve yaşamlarımızı şekillendirici bir teknoloji olma yolunda gelişiyor. Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) teknolojisi ile birbirleri ile bağ kurabilen ürünler evlerimizde, hatta araçlarımızda ve iş ortamımızda devasa değişikliklere sebep olacak.

Makinalar arası iletişim (M2M) ise yakın sürede sıkça bahsi geçen kavramlardan birisi olacaktır. Birbirinden farklı bir çok sektörde kullanımı çok yüksek bir hızla yaygınlaşacak olan Makinalar arası iletişim (M2M) ile ulaştırma maliyetleri azalacak, tüketiciye daha düşük fiyata sunulabilecek ürünler tasarlanacaktır.

Kodar Bilişim

Ulaşım

Report this page